Darts / 【TRIPLEIGHT】pommier YURI NAKAYA MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRIPLEIGHT
pommier YURI NAKAYA MODEL 2BA
pommier YURI NAKAYA MODEL 2BA
PRICE:JPY14,800
trd2871
Recently checked items
-
UNICORN
Motomu Sakai Model Versus Jackpot Rainbow 2BA 19gJPY 17,000
-
Hyper electra
O_hana Momoka Makino ModelJPY 15,000
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL Chronos Mayu Shimizu Model 2BA 19gJPY 15,800
-
COSMODARTS
Minako Ino v3 Minako Ino Model 2BAJPY 17,600
-
UNICORN
Motomu Sakai Model Versus US β 2BA 18gJPY 17,000


