Darts / 【TRiNiDAD×Ryu】ROMEKARI3
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Rear |
TRiNiDAD×Ryu
ROMEKARI3
ROMEKARI3
PRICE:JPY15,800
tdd1801
Recently checked items
-
UNICORN
Motomu Sakai Model Versus Jackpot Steel 22.5gJPY 17,000
-
Fit Flight
Mako Fujita Model Shape WhiteJPY 870
-
TIGA
OWLSOME2 HEDY WONG ModelJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL Chronos Mayu Shimizu Model 2BA 19gJPY 15,800
-
COSMODARTS
Minako Ino v3 Minako Ino Model 2BAJPY 17,600
-
UNICORN
Motomu Sakai Model Versus US β 2BA 18gJPY 17,000


