Darts / 【S4】WORLD END VIII
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , delta cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
S4
WORLD END VIII
WORLD END VIII
PRICE:JPY15,400
sdd0068


