Darts / 【TARGET】PRIME SERIES ZENITH G2 CHING HO TUNG MODEL SWISS POINT 23g 191013
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.2mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES ZENITH G2 CHING HO TUNG MODEL SWISS POINT 23g 191013
PRIME SERIES ZENITH G2 CHING HO TUNG MODEL SWISS POINT 23g 191013
PRICE:JPY22,800
tad4812
Recently checked items
-
TRiNiDAD×Ryu
ROMEKARI3JPY 15,800
-
UNICORN
Motomu Sakai Model Versus Jackpot Steel 22.5gJPY 17,000
-
Fit Flight
Mako Fujita Model Shape WhiteJPY 870
-
TIGA
OWLSOME2 HEDY WONG ModelJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL Chronos Mayu Shimizu Model 2BA 19gJPY 15,800
-
COSMODARTS
Minako Ino v3 Minako Ino Model 2BAJPY 17,600


