Darts / 【Pro.VISION JAPAN】Thunderbird Yuta Hamabe Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Pro.VISION JAPAN
Thunderbird Yuta Hamabe Model 2BA
Thunderbird Yuta Hamabe Model 2BA
PRICE:JPY14,300
pvd0071


