Darts / 【COSMODARTS】DISCOVERY LABEL Trish Grzesik Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Steer cut( Step cut ) , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Trish Grzesik Model Steel
DISCOVERY LABEL Trish Grzesik Model Steel
PRICE:JPY11,550
csd1772
Recently checked items
-
TARGET
BEAU GREAVES JAPAN EDITION BEAU GREAVES MODEL 2BA 210484JPY 24,800
-
TARGET
K-FLEX RCathy Leung Model Standard Short Clear 410273JPY 1,879
-
one80
NIKN ver.2 Akari Tanahara Model Silver Emerald 2BA 18gJPY 17,600
-
TRiNiDAD
SALDIVAR TYPE4 Eikichi Nakanishi Model SteelJPY 11,999
-
DYNASTY×SANGREAL
PRO Hiroki Kaneko Model ver.1 Shape MIXJPY 1,100


