Darts / 【MONSTER】THE BARRELS COBRA3 Gold 2BA 16.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
MONSTER
THE BARRELS COBRA3 Gold 2BA 16.5g
THE BARRELS COBRA3 Gold 2BA 16.5g
PRICE:JPY14,850
mod3561
Recently checked items
-
SHADE
TIGA College Logo T-shirt Black MJPY 4,500
-
SANGREAL×TRiNiDAD
Valmez S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,800
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black LJPY 4,500
-
one80
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20gJPY 17,600
-
TARGET
K-FLEX Shape Short Purple Limited Edition 410256JPY 1,580
-
DYNASTY
A-FLOW CBLACK LINE SCEPTER3 Prince Shek Model 2BAJPY 15,800


