Darts / 【TRiNiDAD×SANGREAL】Valz 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.5mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD×SANGREAL
Valz 2BA
Valz 2BA
PRICE:JPY15,800
tdd1851
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black XXLJPY 4,500
-
DYNASTY
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES AVANT2JPY 11,000
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Long Clear BlueJPY 1,879
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Black Sand Blast 2BA 18gJPY 14,300
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long Neon YellowJPY 1,879
-
COSMODARTS
Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BAJPY 17,600


