Darts / 【TRiNiDAD×RyuDarts】AKARI LEGACY3 Akari Oshiro Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY3 Akari Oshiro Model 2BA
AKARI LEGACY3 Akari Oshiro Model 2BA
PRICE:JPY14,800
tdd1861
Recently checked items
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210496JPY 24,800
-
one80
CROCFORCE CF2 2BA 18gJPY 15,400
-
FitFlight×GLIMSTER
inoshikacho ShapeJPY 990
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mikuru Suzuki White XLJPY 4,500
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Rin Yoshimuta Black MJPY 4,500
-
SHADE
Ryusei Azemoto Replica uniform 25-26 2XLJPY 22,000


