Darts / 【TARGET】RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210496
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210496
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210496
PRICE:JPY24,800
tad7111
Recently checked items
-
one80
CROCFORCE CF2 2BA 18gJPY 15,400
-
FitFlight×GLIMSTER
inoshikacho ShapeJPY 990
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mikuru Suzuki White XLJPY 4,500
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Rin Yoshimuta Black MJPY 4,500
-
SHADE
Ryusei Azemoto Replica uniform 25-26 2XLJPY 22,000
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Medium BlackJPY 1,879


