Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE Forever3.5 SHUSAKU NAKAMURA MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE Forever3.5 SHUSAKU NAKAMURA MODEL 2BA
A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE Forever3.5 SHUSAKU NAKAMURA MODEL 2BA
PRICE:JPY15,800
dnd4131
Recently checked items
-
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL SWISS POINT 22g 190589JPY 16,000
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black XXLJPY 4,500
-
DYNASTY
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES AVANT2JPY 11,000
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Long Clear BlueJPY 1,879
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Black Sand Blast 2BA 18gJPY 14,300
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long Neon YellowJPY 1,879


