Darts / 【COSMODARTS】Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
COSMODARTS
Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BA
Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BA
PRICE:JPY17,600
csd1781
Recently checked items
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Short Clear PurpleJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Short Neon YellowJPY 1,879
-
FitFlight×GLIMSTER
Jaguar ShapeJPY 990
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Long GreenJPY 1,879


