Darts / 【TRiNiDAD】KID TYPE3 EVO Tomoya Goto Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
KID TYPE3 EVO Tomoya Goto Model 2BA
KID TYPE3 EVO Tomoya Goto Model 2BA
PRICE:JPY15,400
tdd1872
Recently checked items
-
TRiNiDAD
KID TYPE2 EVO Tomoya Goto Model 2BAJPY 15,400
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Miu Urano Black MJPY 4,500
-
MONSTER
OGRE3 V4 Gold 2BA 20.5gJPY 14,850
-
TRIPLEIGHT
Abel3 TR AI KAMATA MODEL 2BAJPY 14,800
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Short Clear GreenJPY 1,879
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Standard Intermediate White 410268JPY 1,879


