Darts / 【one80】Rene Eidams4 Rene Eidams Model Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.1mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
Rene Eidams4 Rene Eidams Model Steel 24g
Rene Eidams4 Rene Eidams Model Steel 24g
PRICE:JPY17,600
oed1203
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mikuru Suzuki Black XXLJPY 4,500
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Long WhiteJPY 1,879
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Small Short Clear YellowJPY 1,879
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Ayumi Nakamura White MJPY 4,500
-
TARGET
PYRO GENERATION 11 MITSUMASA HOSHINO MODEL 2BA 210472JPY 24,800


