Darts / 【one80】CROCFORCE CF2 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
CROCFORCE CF2 2BA 18g
CROCFORCE CF2 2BA 18g
PRICE:JPY15,400
oed1221
Recently checked items
-
FitFlight×GLIMSTER
inoshikacho ShapeJPY 990
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mikuru Suzuki White XLJPY 4,500
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Rin Yoshimuta Black MJPY 4,500
-
SHADE
Ryusei Azemoto Replica uniform 25-26 2XLJPY 22,000
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Medium BlackJPY 1,879
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Silica 30mm 340376JPY 3,800


