Darts / 【one80】CROCFORCE CF2 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
CROCFORCE CF2 2BA 20g
CROCFORCE CF2 2BA 20g
PRICE:JPY15,400
oed1222
Recently checked items
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Masahiro Kubota Model ver.1 Kubota Kite Clear WhiteJPY 950
-
one80
CROCFORCE CF1 2BA 18gJPY 15,400
-
one80
CROCFORCE CF2 Steel 25gJPY 15,400
-
DMC
NO NAME02 2BA 21gJPY 35,200
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mikuru Suzuki Black XLJPY 4,500
-
one80
CROCFORCE CF1 Steel 22gJPY 15,400


