Darts / 【one80】CROCFORCE CF4 Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.9mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
CROCFORCE CF4 Steel 23g
CROCFORCE CF4 Steel 23g
PRICE:JPY15,400
oed1243
Recently checked items
-
SHADE
TIGA Barrel Design T-SHIRT Fenrir2 Black MJPY 4,000
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Yasuyoshi Matsumoto Black MJPY 4,500
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Small Short PurpleJPY 1,879
-
TARGET
BEAU GREAVES JAPAN EDITION BEAU GREAVES MODEL SWISS POINT 23g 191010JPY 24,800
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Shape Intermediate White 410265JPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Short GreenJPY 1,879


