Darts / 【one80】CROCFORCE CF4 Steel 25g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.5mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 7.9mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
CROCFORCE CF4 Steel 25g
CROCFORCE CF4 Steel 25g
PRICE:JPY15,400
oed1244
Recently checked items
-
one80
CROCFORCE CF3 2BA 20gJPY 15,400
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210496JPY 24,800
-
one80
CROCFORCE CF2 2BA 18gJPY 15,400
-
FitFlight×GLIMSTER
inoshikacho ShapeJPY 990
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mikuru Suzuki White XLJPY 4,500
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Rin Yoshimuta Black MJPY 4,500


