Darts / 【one80】Panther M 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 80% |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
Panther M 2BA 18g
Panther M 2BA 18g
PRICE:JPY9,900
oed1251
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Arashi Matsumoto white XLJPY 4,500
-
one80
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20gJPY 17,600
-
TARGET
K-FLEX Shape Short Purple Limited Edition 410256JPY 1,580
-
DYNASTY
A-FLOW CBLACK LINE SCEPTER3 Prince Shek Model 2BAJPY 15,800
-
SHADE
TIGA Barrel Design T-SHIRT Fenrir2 Black XXLJPY 4,000
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mao Karube Dark Gray LJPY 4,500


