Darts / 【one80】Panther C Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 80% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
Panther C Steel 24g
Panther C Steel 24g
PRICE:JPY9,900
oed1264
Recently checked items
-
Fit Flight Air
Nami Iwasaki Model Shape WhiteJPY 970
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Black Sand Blast 2BA 22gJPY 14,300
-
UNICORN
MIKIYA IHA Model Dainsleif 2BAJPY 17,000
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mao Karube Dark Gray MJPY 4,500
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Short Clear PurpleJPY 1,879


