Darts / 【S4】mugetsu oodachi(ura) shinuchi kyoumenshiage
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 65.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.5g |
| Maximum Diameter | 5.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | No Groove |
| Center Of Gravity | Center |
S4
mugetsu oodachi(ura) shinuchi kyoumenshiage
mugetsu oodachi(ura) shinuchi kyoumenshiage
PRICE:JPY20,900
sdd0343
Recently checked items
-
one80
VIKING Boris Koltsov Model Steel 21gJPY 17,600
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Intermediate Black 410124JPY 2,480


