Darts / 【UNICORN】Etsuko Oi Model Leopardess 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Triple ring cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
UNICORN
Etsuko Oi Model Leopardess 2BA
Etsuko Oi Model Leopardess 2BA
PRICE:JPY17,000
und4811
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Medium White 410281JPY 1,879
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Extra Long Clear PurpleJPY 1,879
-
BAT DARTS
SUPER BAT KZu-00 2BAJPY 8,800
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Small Extra Long WhiteJPY 1,879
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE NUSH3 SHUNTARO NAKAMURA MODEL 2BAJPY 15,800
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL MENACEJPY 35,200


