Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE RIELL VII Mayu Shimizu Model Limited Edition 2BA 19g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL VII Mayu Shimizu Model Limited Edition 2BA 19g
A-FLOW BLACK LINE RIELL VII Mayu Shimizu Model Limited Edition 2BA 19g
PRICE:JPY15,800
dnd3863
Recently checked items
-
FitFlight
PRO D-5 M RedJPY 800
-
FitFlight
PRO D-1 M RedJPY 800
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480


