Darts / 【one80】LUXOR 2 IOTA 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
LUXOR 2 IOTA 2BA 18g
LUXOR 2 IOTA 2BA 18g
PRICE:JPY15,400
oed1285
Recently checked items
-
FitFlight
PRO D-2 M BlueJPY 800
-
FitFlight
PRO D-6 ClearJPY 800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Intermediate Black 410124JPY 2,480


