Darts / 【one80】LUXOR 2 IOTA Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.5mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
LUXOR 2 IOTA Steel 22g
LUXOR 2 IOTA Steel 22g
PRICE:JPY15,400
oed1287
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Short Black 410123JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERINJPY 35,200
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100
-
one80
S-Bite S-B2 Steel 22gJPY 12,100


