Darts / 【one80】S-Bite S-B2 Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
S-Bite S-B2 Steel 24g
S-Bite S-B2 Steel 24g
PRICE:JPY12,100
oed1308
Recently checked items
-
FitFlight
PRO D-5 M BlueJPY 800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short Black 410549JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
INSPIRE CRYSTAL KAISERINJPY 40,700
-
TARGET
K-FLEX Xbox Shape Intermediate White 410614JPY 2,480
-
COSMODARTS
Nami Iwasaki Nami Iwasaki Model 2BAJPY 17,600
-
TARGET
PYRO GENERATION 11 MAX MITSUMASA HOSHINO MODEL 2BA 210800JPY 24,800


