Darts / 【DYNASTY】KATANA KIKUICHIMONJI ZAN Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 55.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
KATANA KIKUICHIMONJI ZAN Steel 22g
KATANA KIKUICHIMONJI ZAN Steel 22g
PRICE:JPY13,800
dnd1433
Recently checked items
-
DYNASTY
KATANA SHIN・MURAMASA UKYO SteelJPY 13,800
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200
-
CONDOR
AXE 120 Slim Short WhiteJPY 1,680
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 18gJPY 15,800


