Darts / 【Harrows】RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 18g
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 18g
PRICE:JPY24,200
had6711
Recently checked items
-
CUESOUL
festival series OTO-3JPY 22,000
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 20gJPY 15,800
-
Fit Flight Air
Yumiko Sugime Model Shape ClearJPY 970
-
harrows
Luke Woodhouse3 1020JPY 489
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200


