Darts / 【Harrows】Luke Woodhouse Model Series 3 Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 Steel 23g
Luke Woodhouse Model Series 3 Steel 23g
PRICE:JPY24,200
had6723
Recently checked items
-
【L-Flight】】PRO Ryuta Arihara Model 2024 CHAMPION Shape MIX JPY 990
-
TARGET
K-SHIFT Standard Medium White 410545JPY 2,480
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100
-
one80
S-Bite S-B2 Steel 22gJPY 12,100


