Darts / 【Harrows】SUPERGRIP QP TAPERED Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 22g
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 22g
PRICE:JPY17,600
had6731


