Darts / 【Harrows】SUPERGRIP QP TAPERED Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.05mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 24g
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 24g
PRICE:JPY17,600
had6733


