Darts / 【Harrows】VULCAN 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Brass |
| Length | 54.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.3g |
| Maximum Diameter | 8.9mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
VULCAN 2BA 18g
VULCAN 2BA 18g
PRICE:JPY4,950
had6771
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Short Black 410123JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERINJPY 35,200
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100
-
one80
S-Bite S-B2 Steel 22gJPY 12,100


