Darts / 【SANGREAL】Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 40.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18g
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18g
PRICE:JPY18,700
gcd0082
Recently checked items
-
S4
mugetsu oodachi(ura) shinuchi kyoumenshiageJPY 20,900
-
one80
VIKING Boris Koltsov Model Steel 21gJPY 17,600
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480


