Darts / 【MIRARCH】Liberte Yuna Sumori Model
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.5mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Rear |
MIRARCH
Liberte Yuna Sumori Model
Liberte Yuna Sumori Model
PRICE:JPY14,800
mcd0101
Recently checked items
-
DARTSHIVE
Koe Syain Project "Home" Voice Darts Set 〜Happy Ears Collection〜 Akane HarusakiJPY 16,500
-
one80
LUXOR 2 ETA Steel 22gJPY 15,400
-
one80
LUXOR 2 THETA Steel 24gJPY 15,400
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200


