Darts / 【ASTRA DARTS】DARTS DRAGOON PW RYUKI MORIKUBO MODEL 2BA 17.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
ASTRA DARTS
DARTS DRAGOON PW RYUKI MORIKUBO MODEL 2BA 17.5g
DARTS DRAGOON PW RYUKI MORIKUBO MODEL 2BA 17.5g
PRICE:JPY16,800
aad0381
Recently checked items
-
DYNASTY
collaboration QUADS 7 NANA SANECHIKA MODEL 2BA GoldJPY 13,800
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE GARUDA KEISUKE NAGOSHI MODEL 2BAJPY 16,800
-
FitFlight
PRO D-1 M BlueJPY 800
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL VII Mayu Shimizu Model Limited Edition 2BA 19gJPY 15,800
-
FitFlight
PRO D-5 M RedJPY 800
-
FitFlight
PRO D-1 M RedJPY 800


