Darts / 【Harrows】DAMON HETA MODEL SERIES 4 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
DAMON HETA MODEL SERIES 4 2BA 20g
DAMON HETA MODEL SERIES 4 2BA 20g
PRICE:JPY24,200
had6782
Recently checked items
-
TARGET
MIZU SERIES 01 SWISS POINT 23g 191000JPY 19,800
-
TRiNiDAD
CARLOS TYPE3 Yoshinobu Takemoto Model 2BAJPY 11,999
-
CUESOUL
JIHO series S1 20gJPY 11,999
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200


