Darts / 【Harrows】DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 22g
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 22g
PRICE:JPY24,200
had6793
Recently checked items
-
MIRARCH
Liberte Yuna Sumori ModelJPY 14,800
-
DARTSHIVE
Koe Syain Project "Home" Voice Darts Set 〜Happy Ears Collection〜 Akane HarusakiJPY 16,500
-
one80
LUXOR 2 ETA Steel 22gJPY 15,400
-
one80
LUXOR 2 THETA Steel 24gJPY 15,400
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200


