Darts / 【TARGET】MIZU SERIES 02 SWISS POINT 24g 191003
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
| Shape | Constriction |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
MIZU SERIES 02 SWISS POINT 24g 191003
MIZU SERIES 02 SWISS POINT 24g 191003
PRICE:JPY19,800
tad7124


