Darts / 【S4】Zeus V Re:All Silver
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Steer cut( Step cut ) , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
S4
Zeus V Re:All Silver
Zeus V Re:All Silver
PRICE:JPY15,400
sdd0117
Recently checked items
-
FitFlight
PRO V-5 M RedJPY 800
-
one80
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 18gJPY 17,600
-
TARGET
K-FLEX Xbox Shape Intermediate White 410614JPY 2,480
-
COSMODARTS
Nami Iwasaki Nami Iwasaki Model 2BAJPY 17,600
-
TARGET
PYRO GENERATION 11 MAX MITSUMASA HOSHINO MODEL 2BA 210800JPY 24,800
-
FitFlight
PRO D-3 M RedJPY 800


