Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE GARUDA KEISUKE NAGOSHI MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Micro Cut , Multifaceted Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE GARUDA KEISUKE NAGOSHI MODEL 2BA
A-FLOW BLACK LINE GARUDA KEISUKE NAGOSHI MODEL 2BA
PRICE:JPY16,800
dnd4161
Recently checked items
-
FitFlight
PRO D-1 M BlueJPY 800
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL VII Mayu Shimizu Model Limited Edition 2BA 19gJPY 15,800
-
FitFlight
PRO D-5 M RedJPY 800
-
FitFlight
PRO D-1 M RedJPY 800
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480


