Darts / 【one80】VIKING Boris Koltsov Model 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
VIKING Boris Koltsov Model 2BA 18g
VIKING Boris Koltsov Model 2BA 18g
PRICE:JPY17,600
oed1321


