Darts / 【one80】JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.75mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 18g
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 18g
PRICE:JPY17,600
oed1331


