Darts / 【one80】JELLE KLAASEN 3 Jelle Klaasen Model Steel 21g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 41.8mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Constriction |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
JELLE KLAASEN 3 Jelle Klaasen Model Steel 21g
JELLE KLAASEN 3 Jelle Klaasen Model Steel 21g
PRICE:JPY17,600
oed1342
Recently checked items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL VII Mayu Shimizu Model Limited Edition 2BA 19gJPY 15,800
-
FitFlight
PRO D-5 M RedJPY 800
-
FitFlight
PRO D-1 M RedJPY 800
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800


