Darts / 【COSMODARTS】DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BA
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BA
PRICE:JPY9,900
csd1811
Recently checked items
-
TRIPLEIGHT
Noxia Rainbow95 ASUKA TAKANASHI MODEL 2BAJPY 16,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's 2LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Seigo Asada Replica uniform men's BIGJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Seigo Asada Replica uniform ladies LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Tomoya Goto Replica uniform men's XSJPY 30,800


