Darts / 【COSMODARTS】DISCOVERY LABEL Shinji Umeda Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Multifaceted Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Shinji Umeda Model 2BA
DISCOVERY LABEL Shinji Umeda Model 2BA
PRICE:JPY11,550
csd1821
Recently checked items
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform ladies LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's 2LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Seigo Asada Replica uniform men's BIGJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Seigo Asada Replica uniform ladies LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Tomoya Goto Replica uniform men's XSJPY 30,800


