Darts / 【TRIPLEIGHT】Noxia Rainbow95 ASUKA TAKANASHI MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRIPLEIGHT
Noxia Rainbow95 ASUKA TAKANASHI MODEL 2BA
Noxia Rainbow95 ASUKA TAKANASHI MODEL 2BA
PRICE:JPY16,800
trd2862
Recently checked items
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's 2LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Seigo Asada Replica uniform men's BIGJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Seigo Asada Replica uniform ladies LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Tomoya Goto Replica uniform men's XSJPY 30,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short Clear 410552JPY 2,480


