Darts / 【TRiNiDAD】BASSA Katsuya Shinohara Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.8g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
BASSA Katsuya Shinohara Model Steel
BASSA Katsuya Shinohara Model Steel
PRICE:JPY13,200
tdd1912
Recently checked items
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Small Short Neon PinkJPY 1,879
-
TRiNiDAD
BASSA Katsuya Shinohara Model 2BAJPY 13,200
-
Fit Flight
Cali WEST Model ver.3 Superslim DblackJPY 870
-
【L-Flight】】EZ Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape MIX JPY 990
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Standard Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
【L-Flight】】PRO Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990


