Darts / 【TRiNiDAD】GUILLERMO Ryu Fukuda Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
GUILLERMO Ryu Fukuda Model Steel
GUILLERMO Ryu Fukuda Model Steel
PRICE:JPY13,200
tdd1922
Recently checked items
-
Fit Flight Air
Pei Ying Liao Model ver.2 Shape MIXJPY 970
-
【L-Flight】】EZ Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 dimple Standard MIX JPY 990
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform ladies LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's 2LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Yuki Yamada Replica uniform men's LJPY 30,800
-
TRiNiDAD×FOOT
Seigo Asada Replica uniform men's BIGJPY 30,800


