Darts / 【TRiNiDAD】RAUL Yasuyoshi Matsumoto Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.5mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , delta cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
RAUL Yasuyoshi Matsumoto Model 2BA
RAUL Yasuyoshi Matsumoto Model 2BA
PRICE:JPY13,200
tdd1931
Recently checked items
-
TRiNiDAD
RAUL Yasuyoshi Matsumoto Model SteelJPY 13,200
-
FitFlight×GLIMSTER
YUKICHI ShapeJPY 990
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Medium Clear BluegreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Short Clear BlueJPY 1,879
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Medium Clear BlueJPY 1,879
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-A Akihiko Owaku Model 2BA 18gJPY 16,800


