Darts / 【TRIPLEIGHT】AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Micro Cut , Multifaceted Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Rear |
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18g
AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18g
PRICE:JPY16,800
trd2904


